

Керамічна плитка Плитка Ragnar Pearl Rect Grip - 59.5x119.2 227753 Ragnar з колекції Ragnar Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ragnar Pearl Rect Grip - 59.5x119.2 227753 Ragnar найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.5см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка Ragnar Pearl Rect Grip - 59.5x119.2 227753 Ragnar з колекції Ragnar Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Регнар Пеарл Рект Гріп 59.5x119.2 227753 Регнар з колекції Регнар Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка Рагнар Пеарл Рест Гріп 59.5x119.2 227753 Рагнар з колекції Рагнар Солоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Солоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 59.5 × 119.2 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Ragnar Colorker |
| Колекція | Ragnar |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 51.12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.42 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 227753 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Ragnar Pearl Rect Grip - 59.5x119.2 227753 Ragnar з колекції Ragnar Colorker