

Керамічна плитка 20x45 001290 Kelly Purple Dado Easy Line з колекції Easy Line Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 20x45 001290 Kelly Purple Dado Easy Line найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4009 Пастельно-фіолетовий Pantone 7440. |
20x45 001290 KellyPurple Dado Easy Line з колекції Easy Line Dado може бути прочитано англійською мовою як "20x45 001290 Келі Пєрпл Дейдо Іейсі Лін з колекції Іейсі Лін Дейдо", на неправильно прочитаном як "20x45 001290 Келлі Пурпле Дадо Еасі Ліне з колекції Еасі Ліне Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 45 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Easy Line |
| Колекція | Easy Line Dado |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 6шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1290 |
| Ректифікація краю | Ні |
| hsv(330,22,53) HEX: #876978 RGB: 135, 105, 120 | RAL Design: 340 50 15 Raw Garnet Viola (Фіолетовий Гранат)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 7440 7440 | |
| hsv(0,18,65) HEX: #a68888 RGB: 166, 136, 136 | RAL Design: 020 60 10 Tin Pink (Рожева Бляха)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,82) HEX: #d1b4b4 RGB: 209, 180, 180 | RAL Design: 020 80 10 Quartz Rose (Рожевий Кварц)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 523 523 | |
| hsv(0,17,71) HEX: #b59696 RGB: 181, 150, 150 | RAL Design: 020 60 10 Tin Pink (Рожева Бляха)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,15,76) HEX: #c2a5a5 RGB: 194, 165, 165 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,13,88) HEX: #e0c3c3 RGB: 224, 195, 195 | RAL Design: 020 80 10 Quartz Rose (Рожевий Кварц)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(330,29,41) HEX: #694a59 RGB: 105, 74, 89 | RAL Design: 350 40 15 Opium Mauve (Макова Мальва)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 7448 7448 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for 20x45 001290 Kelly Purple Dado Easy Line з колекції Easy Line Dado