

Керамічна плитка Плитка Pav Wall 30 90 Oro Ribbed - 30x90 192815 Pave Wall 30.90 з колекції Pave Wall 30.90 Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pav Wall 30 90 Oro Ribbed - 30x90 192815 Pave Wall 30.90 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка Pav Wall 30 90 Oro Ribbed - 30x90 192815 Pave Wall 30.90 з колекції Pave Wall 30.90 Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пев Ол 30 90 Оро Ріббед 30x90 192815 Пейв Ол 30.90 з колекції Пейв Ол 30.90 Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка Пав Валл 30 90 Оро Ріббед 30x90 192815 Паве Валл 30.90 з колекції Паве Валл 30.90 Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 18.958 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | Pave Wall 30.90 Sichenia |
| Колекція | Pave Wall 30.90 |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 192815 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Плитка Pav Wall 30 90 Oro Ribbed - 30x90 192815 Pave Wall 30.90 з колекції Pave Wall 30.90 Sichenia