Плитка Blue matt lingotto - 5x25 192087 Up з колекції Up La Fabbrica Ava
La Fabbrica Ava

Керамічна плитка Плитка Blue matt lingotto - 5x25 192087 Up з колекції Up La Fabbrica Ava виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Blue matt lingotto - 5x25 192087 Up найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7001 Сріблясто-сірий Pantone 2717. |
Плитка Blue matt lingotto - 5x25 192087 Up з колекції Up La Fabbrica Ava може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бле метт лінготто 5x25 192087 Юп з колекції Юп Лєй Феббрікєй Евєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Блуе матт лінготто 5x25 192087 Уп з колекції Уп Ла Фаббріса Ава". Виробник цієї плитки La Fabbrica Ava може бути помилково написаний як Lafabbricaava, La Fabbrica Av, Лєй Феббрікєй Евєй, Ла Фаббріса Ава і навіть як Дф Афиикшсф Фмф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 25 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica Ava |
| Серія | Up La Fabbrica Ava |
| Колекція | Up |
| У палеті м.кв. | 50.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.45 |
| Товщина | 15 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 192087 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(210,15,76) HEX: #a5b3c2 RGB: 165, 179, 194 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(240,9,65) HEX: #9797a6 RGB: 151, 151, 166 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Blue matt lingotto - 5x25 192087 Up з колекції Up La Fabbrica Ava