Плитка Rio Sodalite - 16x40 16KRISO Rio з колекції Rio Keradom
Keradom

Керамічна плитка Плитка Rio Sodalite - 16x40 16KRISO Rio з колекції Rio Keradom виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rio Sodalite - 16x40 16KRISO Rio найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Rio Sodalite - 16x40 16KRISO Rio з колекції Rio Keradom може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Рє Содоліт 16x40 16KRISO Рє з колекції Рє Карейдом", на неправильно прочитаном як "Плитка Ріо Содаліте 16x40 16KRISO Ріо з колекції Ріо Керадом". Виробник цієї плитки Keradom може бути помилково написаний як Keradom, Карейдом, Керадом і навіть як Лукфвщь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 16 × 40 см |
| Вага | 17.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Keradom |
| Серія | Rio Keradom |
| Колекція | Rio |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 46.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.77 |
| Товщина | 15 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 16KRISO |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Rio Sodalite - 16x40 16KRISO Rio з колекції Rio Keradom