

Керамічна плитка 15x15 cvo-013R Vogue Antracite Raku Self Vogue з колекції Vogue Self виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 15x15 cvo-013R Vogue Antracite Raku Self Vogue найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 7456. |
15x15 cvo-013R Vogue Antracite Raku Self Vogue з колекції Vogue Self може бути прочитано англійською мовою як "15x15 кво 013R Вог Ентресіт Рейка Селф Вог з колекції Вог Селф", на неправильно прочитаном як "15x15 сво 013R Вогуе Антрасіте Раку Селф Вогуе з колекції Вогуе Селф". Виробник цієї плитки Self може бути помилково написаний як Self, Селф, Селф і навіть як Іуда, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Self |
| Серія | Vogue |
| Колекція | Vogue Self |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 22 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 22шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | cvo-013R |
| Ректифікація краю | Ні |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for 15x15 cvo-013R Vogue Antracite Raku Self Vogue з колекції Vogue Self