

Керамічна плитка Плитка Lichen Patagonia Naturale - 20x20 156631 Lichen з колекції Lichen Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Lichen Patagonia Naturale - 20x20 156631 Lichen найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Lichen Patagonia Naturale - 20x20 156631 Lichen з колекції Lichen Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Лічен Петейгонія Нетєрол 20x20 156631 Лічен з колекції Лічен Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка Лічен Патагоніа Натурале 20x20 156631 Лічен з колекції Лічен Сеттесенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттесенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 19.32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Lichen Settecento |
| Колекція | Lichen |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 156631 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | бежевий |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Плитка Lichen Patagonia Naturale - 20x20 156631 Lichen з колекції Lichen Settecento