13x13 BOBM05 bloc red matt 13x10x13 Mutina Bloc з колекції Bloc Mutina
Mutina

Керамічна плитка 13x13 BOBM05 bloc red matt 13x10x13 Mutina Bloc з колекції Bloc Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 13x13 BOBM05 bloc red matt 13x10x13 Mutina Bloc найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8004 Мідно-коричневий Pantone 492. |
13x13 BOBM05 bloc red matt 13x10x13 Mutina Bloc з колекції Bloc Mutina може бути прочитано англійською мовою як "13x13 BOBM05 блок ред метт 13x10x13 М'ютінєй Блок з колекції Блок М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "13x13 BOBM05 блос ред матт 13x10x13 Мутіна Блос з колекції Блос Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 273.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | Bloc |
| Колекція | Bloc Mutina |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 96 |
| Товщина | 100 мм |
| Пакувальна норма | 96шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Терракота |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | BOBM05 |
| Ректифікація краю | Ні |
| hsv(10,60,59) HEX: #964b3c RGB: 150, 75, 60 | RAL Design: 030 40 40 Spicy Red (Червона Пряність)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 492 492 | |
| hsv(10,67,53) HEX: #873c2d RGB: 135, 60, 45 | RAL Design: 040 40 40 Brick Red (Цегляно-Червоний)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 499 499 | |
| hsv(17,64,65) HEX: #a65a3c RGB: 166, 90, 60 | RAL Design: 050 50 40 Copper-Metal Red (Червона Металева Мідь)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(10,50,71) HEX: #b56a5b RGB: 181, 106, 91 | RAL Design: 030 50 40 Vermilion Red (Червоний Кіновар)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7523 7523 | |
| hsv(0,30,59) HEX: #966969 RGB: 150, 105, 105 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(10,46,76) HEX: #c27869 RGB: 194, 120, 105 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for 13x13 BOBM05 bloc red matt 13x10x13 Mutina Bloc з колекції Bloc Mutina