

Керамічна плитка Плитка Harmony Lev Ret - 60x120 127684 Serenade з колекції Serenade Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Harmony Lev Ret - 60x120 127684 Serenade найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7040 Сіре вікно Pantone 2708. |
Плитка Harmony Lev Ret - 60x120 127684 Serenade з колекції Serenade Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Хармані Лев Рет 60x120 127684 Саренейд з колекції Саренейд Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Хармоні Лев Рет 60x120 127684 Серенаде з колекції Серенаде Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 37.64 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Serenade Naxos |
| Колекція | Serenade |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 64.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.16 |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 127684 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(240,6,94) HEX: #e1e1f0 RGB: 225, 225, 240 | RAL Design: 290 90 05 Violet White (Фіолетово-Білий)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 2708 2708 | |
| hsv(240,7,88) HEX: #d1d1e0 RGB: 209, 209, 224 | RAL Design: 290 80 15 Pale Lilac (Блідо-Ліловий)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Harmony Lev Ret - 60x120 127684 Serenade з колекції Serenade Naxos