

Керамічна плитка Плитка Flow Caramel Glossy - 12.5x12.5 1212SEFLCAGL Flow з колекції Flow Self виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Flow Caramel Glossy - 12.5x12.5 1212SEFLCAGL Flow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 12.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8001 Охра коричнева Pantone 874. |
Плитка Flow Caramel Glossy - 12.5x12.5 1212SEFLCAGL Flow з колекції Flow Self може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Флоуу Кареймел Глосі 12.5x12.5 1212SEFLCAGL Флоуу з колекції Флоуу Селф", на неправильно прочитаном як "Плитка Флов Сарамел Глоссі 12.5x12.5 1212SEFLCAGL Флов з колекції Флов Селф". Виробник цієї плитки Self може бути помилково написаний як Self, Селф, Селф і навіть як Іуда, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 12.5 × 12.5 см |
| Вага | 8.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Self |
| Серія | Flow Self |
| Колекція | Flow |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.59 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 38 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 1212SEFLCAGL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,60,59) HEX: #96693c RGB: 150, 105, 60 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 874 874 | |
| hsv(26,70,59) HEX: #965b2d RGB: 150, 91, 45 | RAL Design: 060 40 40 Plane Brown (Коричневий Платан)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 4635 4635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Плитка Flow Caramel Glossy - 12.5x12.5 1212SEFLCAGL Flow з колекції Flow Self