

Керамічна плитка 120x278 Grande marble look sodalite blu lux rt MAH4 з колекції Grande Marble Look Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 120x278 Grande marble look sodalite blu lux rt MAH4 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 278см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин Pantone 533. |
120x278 Grande marble look sodalite blu lux rt MAH4 з колекції Grande Marble Look Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "120x278 Гренд марбл лук содоліт бла л'юкс рт MAH4 з колекції Гренд Марбл Лук Мареззі", на неправильно прочитаном як "120x278 Гранде марбле лук содаліте блу лукс рт MAH4 з колекції Гранде Марбле Лук Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 8011373681316 |
| Розмір | 120 × 278 см |
| Вага | 50.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Grande Marble Look Marazzi |
| Колекція | Grande Marble Look |
| У палеті м.кв. | 60.05 |
| Цінова група | 129.7 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.34 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Артикул виробника | MAH4 |
| Ректифікація краю | Так |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(210,40,29) HEX: #2c3b4a RGB: 44, 59, 74 | RAL Design: 260 20 05 Blue-Black (Синьо-Чорний)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 | |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for 120x278 Grande marble look sodalite blu lux rt MAH4 з колекції Grande Marble Look Marazzi