Плитка MORRICONE - 60x120 120SIMOR Sinfonie dAutore з колекції Sinfonie d Autore Ceramica Euro
Ceramica Euro

Керамічна плитка Плитка MORRICONE - 60x120 120SIMOR Sinfonie dAutore з колекції Sinfonie d Autore Ceramica Euro виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка MORRICONE - 60x120 120SIMOR Sinfonie dAutore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка MORRICONE - 60x120 120SIMOR Sinfonie dAutore з колекції Sinfonie d Autore Ceramica Euro може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Моррікан 60x120 120SIMOR Сінфона'є д Отор з колекції Сінфона'є д Отор Саремікєй Юро", на неправильно прочитаном як "Плитка Моррісоне 60x120 120SIMOR Сінфоніе д Ауторе з колекції Сінфоніе д Ауторе Сераміса Еуро". Виробник цієї плитки Ceramica Euro може бути помилково написаний як Ceramicaeuro, Ceramica Eur, Саремікєй Юро, Сераміса Еуро і навіть як Сукфьшсф Угкщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 28.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramica Euro |
| Серія | Sinfonie d?Autore Ceramica Euro |
| Колекція | Sinfonie dAutore |
| Ефект | Тканина |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | II |
| Артикул виробника | 120SIMOR |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка MORRICONE - 60x120 120SIMOR Sinfonie dAutore з колекції Sinfonie d Autore Ceramica Euro