

Керамічна плитка Плитка 10 Bamboo Giallo Senape Craquel - 15x15 10BAM15GIASE Bamboo з колекції Bamboo Gigacer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10 Bamboo Giallo Senape Craquel - 15x15 10BAM15GIASE Bamboo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1021 Ріпсово-жовтий Pantone 606. |
Плитка 10 Bamboo Giallo Senape Craquel - 15x15 10BAM15GIASE Bamboo з колекції Bamboo Gigacer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10 Бембу Га'яло Сенейп Креквел 15x15 10BAM15GIASE Бембу з колекції Бембу Гігейсар", на неправильно прочитаном як "Плитка 10 Бамбу Гіалло Сенапе Сракьуел 15x15 10BAM15GIASE Бамбу з колекції Бамбу Гігасер". Виробник цієї плитки Gigacer може бути помилково написаний як Gigacer, Гігейсар, Гігасер і навіть як Пшпфсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Gigacer |
| Серія | Bamboo Gigacer |
| Колекція | Bamboo |
| Ефект | Кракле |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 40 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 10BAM15GIASE |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(52,100,88) HEX: #e0c200 RGB: 224, 194, 0 | RAL Design: 095 80 80 Sorbet Yellow (Жовтий Сорбет)RAL Classic: 1021 Ріпсово-жовтийPantone: 606 606 | |
| hsv(46,100,76) HEX: #c29500 RGB: 194, 149, 0 | RAL Design: 080 60 70 Yellow Gold (Жовто-Золотий)RAL Classic: 1005 Медово-жовтийPantone: 457 457 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 10 Bamboo Giallo Senape Craquel - 15x15 10BAM15GIASE Bamboo з колекції Bamboo Gigacer