Плитка Terra Salina R 11 - 40x60.8 1086525 Italica з колекції Italica Cir
Cir

Керамічна плитка Плитка Terra Salina R 11 - 40x60.8 1086525 Italica з колекції Italica Cir виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Terra Salina R 11 - 40x60.8 1086525 Italica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 60.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Terra Salina R 11 - 40x60.8 1086525 Italica з колекції Italica Cir може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Таррєй Солінєй Р 11 40x60.8 1086525 Ітолікєй з колекції Ітолікєй Сєр", на неправильно прочитаном як "Плитка Терра Саліна Р 11 40x60.8 1086525 Італіса з колекції Італіса Сір". Виробник цієї плитки Cir може бути помилково написаний як Cir, Сєр, Сір і навіть як Сшк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 60.8 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cir |
| Серія | Italica Cir |
| Колекція | Italica |
| Ефект | Теракота |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.97 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 1086525 |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Terra Salina R 11 - 40x60.8 1086525 Italica з колекції Italica Cir