

Керамічна плитка Мозаїка Mos Tinturi Mariposa - 23x24.5 1076000 Tinturi з колекції Tinturi Cerasarda виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mos Tinturi Mariposa - 23x24.5 1076000 Tinturi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23см і довжина плитки дорівнює 24.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Mos Tinturi Mariposa - 23x24.5 1076000 Tinturi з колекції Tinturi Cerasarda може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мос Тінтєрі Маріпозєй 23x24.5 1076000 Тінтєрі з колекції Тінтєрі Сарезардєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мос Тінтурі Маріпоса 23x24.5 1076000 Тінтурі з колекції Тінтурі Серасарда". Виробник цієї плитки Cerasarda може бути помилково написаний як Cerasarda, Cerasard, Сарезардєй, Серасарда і навіть як Сукфіфквф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 23 × 24.5 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerasarda |
| Серія | Tint?ri Cerasarda |
| Колекція | Tinturi |
| Ефект | Хендмейд |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 1076000 |
| Вид | мозаїка |
| Нерівний край | Так |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(230,50,71) HEX: #5b6ab5 RGB: 91, 106, 181 | RAL Design: 290 50 40 Gladiola Blue (Синій Гладіолус)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2726 2726 | |
| hsv(15,24,100) HEX: #ffd1c2 RGB: 255, 209, 194 | RAL Design: 040 85 20 Delicate Sweet Apricot (Ніжний Солодкий Абрикос)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 670 670 | |
| hsv(28,81,94) HEX: #f0882e RGB: 240, 136, 46 | RAL Design: 060 70 70 Indian Yellow (Індійський Жовтий)RAL Classic: 2011 Насичений помаранчевийPantone: 157 157 | |
| hsv(162,67,88) HEX: #4ae0b3 RGB: 74, 224, 179 | RAL Design: 160 70 50 Malachite Green (Зелений Малахіт)RAL Classic: Pantone: 3255 3255 | |
| hsv(164,69,94) HEX: #4af0c4 RGB: 74, 240, 196 | RAL Design: 180 70 40 Pure Cyan (Чистий Ціан)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 3255 3255 | |
| hsv(28,87,88) HEX: #e0781d RGB: 224, 120, 29 | RAL Design: 060 60 70 Gold Orange (Золотий Апельсин)RAL Classic: 2011 Насичений помаранчевийPantone: 7412 7412 | |
| hsv(15,25,94) HEX: #f0c3b4 RGB: 240, 195, 180 | RAL Design: 040 80 20 Madder Orange (Помаранчева Марена)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 684 684 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Mos Tinturi Mariposa - 23x24.5 1076000 Tinturi з колекції Tinturi Cerasarda