Декор Brush Inserto Blossom Bosco - 33.3x100 432117 Brush з колекції Brush Armonie
Armonie

Керамічна плитка Декор Brush Inserto Blossom Bosco - 33.3x100 432117 Brush з колекції Brush Armonie виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Brush Inserto Blossom Bosco - 33.3x100 432117 Brush найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6009 Ялицевий зелений Pantone 7475. |
Декор Brush Inserto Blossom Bosco - 33.3x100 432117 Brush з колекції Brush Armonie може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бруш Інсарто Блосом Боско 33.3x100 432117 Бруш з колекції Бруш Армона'є", на неправильно прочитаном як "Декор Бруш Інсерто Блоссом Боссо 33.3x100 432117 Бруш з колекції Бруш Армоніе". Виробник цієї плитки Armonie може бути помилково написаний як Armonie, Armoni, Армона'є, Армоніе і навіть як Фкьщтшу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 33.3 × 100 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Armonie |
| Серія | Brush Armonie |
| Колекція | Brush |
| Ефект | Смола |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 7 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 432117 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Тема | Flora |
| Колір | сірий |
| hsv(150,29,41) HEX: #4a6959 RGB: 74, 105, 89 | RAL Design: 160 40 15 Cucumber Green (Зелений Огірок)RAL Classic: 6009 Ялицевий зеленийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(140,43,41) HEX: #3c694b RGB: 60, 105, 75 | RAL Design: 150 40 30 Genever Green (Женевський Зелений)RAL Classic: 6002 Листяно-зеленийPantone: 626 626 | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(150,20,59) HEX: #789687 RGB: 120, 150, 135 | RAL Design: 170 60 15 Bitter Clover Green (Зелений Гіркий Конюшина)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(150,22,53) HEX: #698778 RGB: 105, 135, 120 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,7,82) HEX: #c2d1c2 RGB: 194, 209, 194 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(150,25,47) HEX: #5a7869 RGB: 90, 120, 105 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7043 Транспортний сірий BPantone: 7475 7475 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Декор Brush Inserto Blossom Bosco - 33.3x100 432117 Brush з колекції Brush Armonie