Мозаїка Brush Piombo Mosaico - 30x30 432035 Brush з колекції Brush Armonie
Armonie

Керамічна плитка Мозаїка Brush Piombo Mosaico - 30x30 432035 Brush з колекції Brush Armonie виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Brush Piombo Mosaico - 30x30 432035 Brush найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка Brush Piombo Mosaico - 30x30 432035 Brush з колекції Brush Armonie може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Бруш Піамбо Мозейко 30x30 432035 Бруш з колекції Бруш Армона'є", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Бруш Піомбо Мосаісо 30x30 432035 Бруш з колекції Бруш Армоніе". Виробник цієї плитки Armonie може бути помилково написаний як Armonie, Armoni, Армона'є, Армоніе і навіть як Фкьщтшу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5 см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 20.54 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Armonie |
| Серія | Brush Armonie |
| Колекція | Brush |
| Ефект | Смола |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 432035 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Brush Piombo Mosaico - 30x30 432035 Brush з колекції Brush Armonie