Плитка Highway Inserto Angle Quarzo - 60x120 419074 Highway з колекції Highway Mo.da
Mo.da

Керамічна плитка Плитка Highway Inserto Angle Quarzo - 60x120 419074 Highway з колекції Highway Mo.da виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Highway Inserto Angle Quarzo - 60x120 419074 Highway найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Highway Inserto Angle Quarzo - 60x120 419074 Highway з колекції Highway Mo.da може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Хайгуей Інсарто Енгл Кварзо 60x120 419074 Хайгуей з колекції Хайгуей Мо.дєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Хігхваі Інсерто Англе Кьуарзо 60x120 419074 Хігхваі з колекції Хігхваі Мо.да". Виробник цієї плитки Mo.da може бути помилково написаний як Mo.da, Mo.d, Мо.дєй, Мо.да і навіть як Ьщ.вф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mo.da |
| Серія | Highway Mo.da |
| Колекція | Highway |
| Ефект | Печворк |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 419074 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Тема | Geometry |
| Узор | Angle |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Highway Inserto Angle Quarzo - 60x120 419074 Highway з колекції Highway Mo.da