

Керамічна плитка Мозаїка Brown rect Mos 7 Matt - 30x30 025.590.0109.11381 Slate Way з колекції Slate Way Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Brown rect Mos 7 Matt - 30x30 025.590.0109.11381 Slate Way найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Brown rect Mos 7 Matt - 30x30 025.590.0109.11381 Slate Way з колекції Slate Way Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Броуун рект Мос 7 Метт 30x30 025.590.0109.11381 Слейт Ей з колекції Слейт Ей Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Бровн рест Мос 7 Матт 30x30 025.590.0109.11381 Слате Ваі з колекції Слате Ваі Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 7x7 см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 34.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Slate Way Pamesa |
| Колекція | Slate Way |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 025.590.0109.11381 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Brown rect Mos 7 Matt - 30x30 025.590.0109.11381 Slate Way з колекції Slate Way Pamesa