

Керамічна плитка Плитка HERMIONE MIEL NAT RECT - 20x120 20226612 Hermione з колекції Hermione Ariana виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка HERMIONE MIEL NAT RECT - 20x120 20226612 Hermione найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 7536. |
Плитка HERMIONE MIEL NAT RECT - 20x120 20226612 Hermione з колекції Hermione Ariana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Харме Ма'єл Нет Рект 20x120 20226612 Харме з колекції Харме Аріанєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Херміоне Міел Нат Рест 20x120 20226612 Херміоне з колекції Херміоне Аріана". Виробник цієї плитки Ariana може бути помилково написаний як Ariana, Arian, Аріанєй, Аріана і навіть як Фкшфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 27.14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ariana |
| Серія | Hermione Ariana |
| Колекція | Hermione |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 20226612 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















































3 reviews for Плитка HERMIONE MIEL NAT RECT - 20x120 20226612 Hermione з колекції Hermione Ariana