Плитка diamond sage - 22.3x22.3 015.826.0346.07410 Diagonals-Diamond з колекції Diagonals-Diamond Pamesa



Керамічна плитка Плитка diamond sage - 22.3x22.3 015.826.0346.07410 Diagonals-Diamond з колекції Diagonals-Diamond Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка diamond sage - 22.3x22.3 015.826.0346.07410 Diagonals-Diamond найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка diamond sage - 22.3x22.3 015.826.0346.07410 Diagonals-Diamond з колекції Diagonals-Diamond Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка діаманд сейдж 22.3x22.3 015.826.0346.07410 Діагонолс Діаманд з колекції Діагонолс Діаманд Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка діамонд саге 22.3x22.3 015.826.0346.07410 Діагоналс Діамонд з колекції Діагоналс Діамонд Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Diagonals-Diamond Pamesa |
| Колекція | Diagonals-Diamond |
| У палеті м.кв. | 45 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 015.826.0346.07410 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Узор | Diamond |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка diamond sage - 22.3x22.3 015.826.0346.07410 Diagonals-Diamond з колекції Diagonals-Diamond Pamesa