

Керамічна плитка Мозаїка Rl Smeraldo Rete 10 X 10 - 30x40 00RLAR31 Riflessi з колекції Riflessi Vogue виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Rl Smeraldo Rete 10 X 10 - 30x40 00RLAR31 Riflessi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6028 Сосновий зелений Pantone 561. |
Мозаїка Rl Smeraldo Rete 10 X 10 - 30x40 00RLAR31 Riflessi з колекції Riflessi Vogue може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Рл Смаролдо Рет 10 З 10 30x40 00RLAR31 Ріфлесші з колекції Ріфлесші Вог", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Рл Смералдо Рете 10 Кс 10 30x40 00RLAR31 Ріфлессі з колекції Ріфлессі Вогуе". Виробник цієї плитки Vogue може бути помилково написаний як Vogue, Vogu, Вог, Вогуе і навіть як Мщпгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 10x10 см |
| Розмір | 30 × 40 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vogue |
| Серія | Riflessi Vogue |
| Колекція | Riflessi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 7 мм |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 00RLAR31 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| hsv(160,60,29) HEX: #1e4a3b RGB: 30, 74, 59 | RAL Design: 170 30 20 Thistle Green (Зелений Чортополох)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 561 561 | |
| hsv(160,75,24) HEX: #0f3d2e RGB: 15, 61, 46 | RAL Design: 170 20 15 Intense Green (Інтенсивний Зелений)RAL Classic: 6005 Зелений мохPantone: 3305 3305 | |
| hsv(160,50,35) HEX: #2d594a RGB: 45, 89, 74 | RAL Design: 170 40 20 Plantain Green (Зелений Подорожник)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 561 561 | |
| hsv(160,43,41) HEX: #3c695a RGB: 60, 105, 90 | RAL Design: 170 40 20 Plantain Green (Зелений Подорожник)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(160,38,47) HEX: #4a7869 RGB: 74, 120, 105 | RAL Design: 170 50 20 Blackberry Leaf Green (Зелені Листя Ожини)RAL Classic: 6000 Патиново-зеленийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(160,33,53) HEX: #5b8778 RGB: 91, 135, 120 | RAL Design: 170 50 20 Blackberry Leaf Green (Зелені Листя Ожини)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7475 7475 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Мозаїка Rl Smeraldo Rete 10 X 10 - 30x40 00RLAR31 Riflessi з колекції Riflessi Vogue