

Керамічна плитка Мозаїка Perla rlv mos matt - 33.3x55 002.870.0037.03695 AT.Blaze з колекції AT.Blaze Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Perla rlv mos matt - 33.3x55 002.870.0037.03695 AT.Blaze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка Perla rlv mos matt - 33.3x55 002.870.0037.03695 AT.Blaze з колекції AT.Blaze Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Парлєй рлв мос метт 33.3x55 002.870.0037.03695 Ет.блейз з колекції Ет.блейз Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Перла рлв мос матт 33.3x55 002.870.0037.03695 Ат.блазе з колекції Ат.блазе Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | 6.5x11 см |
| Розмір | 33.3 × 55 см |
| Вага | 28 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | AT.Blaze Pamesa |
| Колекція | AT.Blaze |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 88.32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.84 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 002.870.0037.03695 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Мозаїка Perla rlv mos matt - 33.3x55 002.870.0037.03695 AT.Blaze з колекції AT.Blaze Pamesa