Плитка J U S T 60119 BLACK SLATE STICK RT - 60x119.8 PF00021636 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi



Керамічна плитка Плитка J U S T 60119 BLACK SLATE STICK RT - 60x119.8 PF00021636 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка J U S T 60119 BLACK SLATE STICK RT - 60x119.8 PF00021636 J.U.S.T. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 119.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка J U S T 60119 BLACK SLATE STICK RT - 60x119.8 PF00021636 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Дж Ю С Т 60119 Блек Слейт Стік Рт 60x119.8 PF00021636 Дж.'ю.с.т. з колекції Дж.'ю.с.т. Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка Дж У С Т 60119 Бласк Слате Стіск Рт 60x119.8 PF00021636 Дж.у.с.т. з колекції Дж.у.с.т. Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 119.8 см |
| Вага | 26.36 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | J.U.S.T. Sintesi |
| Колекція | J.U.S.T. |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | PF00021636 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















0 reviews for Плитка J U S T 60119 BLACK SLATE STICK RT - 60x119.8 PF00021636 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi