

Керамічна плитка Плитка J U S T 3060 CREAM - 30x60.4 PF00021605 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка J U S T 3060 CREAM - 30x60.4 PF00021605 J.U.S.T. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка J U S T 3060 CREAM - 30x60.4 PF00021605 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Дж Ю С Т 3060 Креейм 30x60.4 PF00021605 Дж.'ю.с.т. з колекції Дж.'ю.с.т. Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка Дж У С Т 3060 Среам 30x60.4 PF00021605 Дж.у.с.т. з колекції Дж.у.с.т. Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60.4 см |
| Вага | 22.23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | J.U.S.T. Sintesi |
| Колекція | J.U.S.T. |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 50.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.27 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | PF00021605 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Плитка J U S T 3060 CREAM - 30x60.4 PF00021605 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi