

Керамічна плитка Плінтус J U S T 10119 BLACK SLATE BAT RET - 10x119 PF00021599 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус J U S T 10119 BLACK SLATE BAT RET - 10x119 PF00021599 J.U.S.T. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 119см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плінтус J U S T 10119 BLACK SLATE BAT RET - 10x119 PF00021599 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Дж Ю С Т 10119 Блек Слейт Бет Рет 10x119 PF00021599 Дж.'ю.с.т. з колекції Дж.'ю.с.т. Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плінтус Дж У С Т 10119 Бласк Слате Бат Рет 10x119 PF00021599 Дж.у.с.т. з колекції Дж.у.с.т. Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 10 × 119 см |
| Вага | 13.08 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | J.U.S.T. Sintesi |
| Колекція | J.U.S.T. |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | PF00021599 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









0 reviews for Плінтус J U S T 10119 BLACK SLATE BAT RET - 10x119 PF00021599 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi