

Керамічна плитка Плитка J U S T 604 MUD - 60.4x60.4 PF00021589 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка J U S T 604 MUD - 60.4x60.4 PF00021589 J.U.S.T. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.4см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка J U S T 604 MUD - 60.4x60.4 PF00021589 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Дж Ю С Т 604 М'юд 60.4x60.4 PF00021589 Дж.'ю.с.т. з колекції Дж.'ю.с.т. Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка Дж У С Т 604 Муд 60.4x60.4 PF00021589 Дж.у.с.т. з колекції Дж.у.с.т. Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60.4 × 60.4 см |
| Вага | 25.55 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | J.U.S.T. Sintesi |
| Колекція | J.U.S.T. |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 46.72 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.46 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | PF00021589 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Плитка J U S T 604 MUD - 60.4x60.4 PF00021589 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi