

Керамічна плитка Плитка J U S T 60119 CREAM GRIP RET - 60x119.8 PF00021532 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка J U S T 60119 CREAM GRIP RET - 60x119.8 PF00021532 J.U.S.T. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 119.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка J U S T 60119 CREAM GRIP RET - 60x119.8 PF00021532 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Дж Ю С Т 60119 Креейм Гріп Рет 60x119.8 PF00021532 Дж.'ю.с.т. з колекції Дж.'ю.с.т. Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка Дж У С Т 60119 Среам Гріп Рет 60x119.8 PF00021532 Дж.у.с.т. з колекції Дж.у.с.т. Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 119.8 см |
| Вага | 26.36 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | J.U.S.T. Sintesi |
| Колекція | J.U.S.T. |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | PF00021532 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | бежевий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Плитка J U S T 60119 CREAM GRIP RET - 60x119.8 PF00021532 J.U.S.T. з колекції J.U.S.T. Sintesi