Мозаїка (33.3x33.3) Unicolor 337B Brillo 2.5*2.5 (mesh-mounted) - Unicolor з колекції Unicolor Hisbalit
Hisbalit

Керамічна плитка Мозаїка (33.3x33.3) Unicolor 337B Brillo 2.5*2.5 (mesh-mounted) - Unicolor з колекції Unicolor Hisbalit виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (33.3x33.3) Unicolor 337B Brillo 2.5*2.5 (mesh-mounted) - Unicolor найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 33.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 451. |
Мозаїка (33.3x33.3) Unicolor 337B Brillo 2.5*2.5 (mesh-mounted) - Unicolor з колекції Unicolor Hisbalit може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (33.3x33.3) Юніколор 337B Бріло 2.5*2.5 (меш моантед) Юніколор з колекції Юніколор Хісболіт", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (33.3x33.3) Уніколор 337B Брілло 2.5*2.5 (меш моунтед) Уніколор з колекції Уніколор Хісбаліт". Виробник цієї плитки Hisbalit може бути помилково написаний як Hisbalit, Хісболіт, Хісбаліт і навіть як Ршіифдше, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 33.3 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Hisbalit |
| Серія | Unicolor Hisbalit |
| Найменування 2 | Unicolor 337B Brillo 2.5*2.5 (mesh-mounted) |
| Колекція | Unicolor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2 м.кв. (18 шт.) |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(48,50,59) HEX: #96874b RGB: 150, 135, 75 | RAL Design: 095 60 30 Cypress Green (Зелений Кіпаріс)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 451 451 | |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (33.3x33.3) Unicolor 337B Brillo 2.5*2.5 (mesh-mounted) - Unicolor з колекції Unicolor Hisbalit