Мозаїка (32x32) Unicolor 101C Mate 4*4 - Unicolor з колекції Unicolor Hisbalit
Hisbalit

Керамічна плитка Мозаїка (32x32) Unicolor 101C Mate 4*4 - Unicolor з колекції Unicolor Hisbalit виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32x32) Unicolor 101C Mate 4*4 - Unicolor найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 32см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка (32x32) Unicolor 101C Mate 4*4 - Unicolor з колекції Unicolor Hisbalit може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32x32) Юніколор 101C Мейт 4*4 Юніколор з колекції Юніколор Хісболіт", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32x32) Уніколор 101C Мате 4*4 Уніколор з колекції Уніколор Хісбаліт". Виробник цієї плитки Hisbalit може бути помилково написаний як Hisbalit, Хісболіт, Хісбаліт і навіть як Ршіифдше, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 32 см |
| Вага | 14.63 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Hisbalit |
| Серія | Unicolor Hisbalit |
| Найменування 2 | Unicolor 101C Mate 4*4 |
| Колекція | Unicolor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,54 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.54 м.кв. (15 шт.) |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (32x32) Unicolor 101C Mate 4*4 - Unicolor з колекції Unicolor Hisbalit