

Керамічна плитка Бордюр (5x100) 639.0107.001 Listelo Precious - Precious з колекції Precious Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (5x100) 639.0107.001 Listelo Precious - Precious найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Бордюр (5x100) 639.0107.001 Listelo Precious - Precious з колекції Precious Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (5x100) 639.0107.001 Лістело Пресєас Пресєас з колекції Пресєас Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Бордюр (5x100) 639.0107.001 Лістело Прекіоус Прекіоус з колекції Прекіоус Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Tiles може бути помилково написаний як Lovetiles, Лов Тілс, Лове Тілес і навіть як Дщму Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 100 см |
| Вага | 8.91 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Tiles |
| Серія | Precious Love Tiles |
| Найменування 2 | 639.0107.001 ListeloPrecious |
| Колекція | Precious |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 9.5 m |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 639.0107.001 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр (5x100) 639.0107.001 Listelo Precious - Precious з колекції Precious Love Tiles