

Керамічна плитка Плитка Sestriere Grip 20 mm - 60x60 195681 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Sestriere Grip 20 mm - 60x60 195681 Pave Delle Alpi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка Sestriere Grip 20 mm - 60x60 195681 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сестрір Гріп 20 мм 60x60 195681 Пейв Дел Олпі з колекції Пейв Дел Олпі Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка Сестріере Гріп 20 мм 60x60 195681 Паве Делле Алпі з колекції Паве Делле Алпі Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 31.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | Pave Delle Alpi Sichenia |
| Колекція | Pave Delle Alpi |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 195681 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Плитка Sestriere Grip 20 mm - 60x60 195681 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia