Плитка Quarzo Multicolore Grip 14 mm - 22.5x45 195493 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia



Керамічна плитка Плитка Quarzo Multicolore Grip 14 mm - 22.5x45 195493 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Quarzo Multicolore Grip 14 mm - 22.5x45 195493 Pave Delle Alpi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка Quarzo Multicolore Grip 14 mm - 22.5x45 195493 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кварзо М'юлтіколор Гріп 14 мм 22.5x45 195493 Пейв Дел Олпі з колекції Пейв Дел Олпі Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка Кьуарзо Мултісолоре Гріп 14 мм 22.5x45 195493 Паве Делле Алпі з колекції Паве Делле Алпі Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 22.5 × 45 см |
| Вага | 27.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | Pave Delle Alpi Sichenia |
| Колекція | Pave Delle Alpi |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.911 |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 195493 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















0 reviews for Плитка Quarzo Multicolore Grip 14 mm - 22.5x45 195493 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia