Плитка Quarzo Grigio Grip 14 mm - 22.5x45 195492 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia



Керамічна плитка Плитка Quarzo Grigio Grip 14 mm - 22.5x45 195492 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Quarzo Grigio Grip 14 mm - 22.5x45 195492 Pave Delle Alpi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка Quarzo Grigio Grip 14 mm - 22.5x45 195492 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кварзо Грігє Гріп 14 мм 22.5x45 195492 Пейв Дел Олпі з колекції Пейв Дел Олпі Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка Кьуарзо Грігіо Гріп 14 мм 22.5x45 195492 Паве Делле Алпі з колекції Паве Делле Алпі Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 22.5 × 45 см |
| Вага | 27.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | Pave Delle Alpi Sichenia |
| Колекція | Pave Delle Alpi |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.911 |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 195492 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















0 reviews for Плитка Quarzo Grigio Grip 14 mm - 22.5x45 195492 Pave Delle Alpi з колекції Pave Delle Alpi Sichenia